EnerSys PowerSafe VF – 12V155FS / 12V 150Ah-C10 Front Terminal Battery
– PowerSafe V-FT – Range Summary Leaflet (EMEA-EN-RS-PS-V-FT-0422)
SKU:
EnerSys 12V155FS
Kategorija:AGM 12V batteries, AGM TEHNOLOĢIJAS AKUMULATORI, AKUMULATORI FT - Front Terminal, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām
Dalīties
Saistītie produkti
SBL 134-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-141.6Ah/C20 / terminal FO-12 (10-12 g.) L340 W173 H288
MW 12-12L MWPower battery / AGM / 12V-12Ah / terminal T2-6.3 mm / L151 W98 H94 mm
MW 7.2-6 MWPower battery / AGM / 6V-7,2Ah / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94 mm
MW 200-12 MWPower battery / AGM / 12V-200Ah / terminal M8 / L522 W238 H222 mm / Long life
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!