MWC210-12 MWPower battery / Pb-Carbon VRLA Deep Cycle / 12V-210Ah / M8 / L522 W240 H222 mm
Lead-Carbon DEEP CYCLE battery
Pieteikums / Применения / Applications
UPS sistēmas / Системы ИБП / UPS systems
Golfa ratiņi (mašinas) / Гольф кар / Golf carts
Pacelšanas platforma / Подъемная платформа / Aerial work platform
Jūras transports / Морской транспорт / Marine
Tīrīšanas mašīnas / Чистящие машины / Cleaning machines
Ratiņkrēsls / Инвалидная коляска / Wheelchair
Saules enerģija / Солнечная энергия / Solar energy
Vēja enerģija / Ветряная энергия / Wind energy
SKU:
LEAD-CARBON battery 12V-218Ah
Dalīties
Saistītie produkti
12LCP-15 12V 15Ah/C20 (term. F2) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L151 W98 H105
GF 12 063 YO Sonnenschein GF-Y_GEL battery 12V / C5-63Ah; C20-70Ah (261*171*210) F-M6 Terminal
GF 06 180 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 6V / C5-180Ah; C20-200Ah (246*192*275) A-Terminal
6 GEL-180 Q-Batteries_GEL Technologies battery 6V / C5-180Ah; C20-205Ah (242*190*275) A-Terminal
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!