A512/85A Sonnenschein A500 NGA5120085HS0CA
– A512_85A
SKU:
A512/85A
Kategorija:12V GEL batteries, AKUMULATORI GEL TEHNOLOĢIJAS, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām, GNB Sonnenschein A500 Series
Dalīties
Saistītie produkti
SBL 134-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-141.6Ah/C20 / terminal FO-12 (10-12 g.) L340 W173 H288
UPS-IPS RACK19″3U 2000VA/1600W/230V 1ph/1ph, internal 3x12V/9Ah AGM pure sine wave, line-interactive
SB 7-6_SSB akumulators / AGM / 6V-7Ah/C20 / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94
MW 18-12 MWPower battery / AGM / 12V-18Ah / terminal M5 / L181 W77 H167 mm (akumulators)
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!