A512/30G6 Sonnenschein A500 NGA5120030HS0BA
SKU:
A512/30G6
Kategorija:12V GEL batteries, AKUMULATORI GEL TEHNOLOĢIJAS, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām, Akumulatori VdS sertificētas, GNB Sonnenschein A500 Series
Dalīties
Saistītie produkti
MW 150-12B MWPower battery / AGM / 12V-150Ah / terminal M8 / L483 W170 H240 mm / Long life
MW 200-12 MWPower battery / AGM / 12V-200Ah / terminal M8 / L522 W238 H222 mm / Long life
MW 7.2-12L MWPower battery / AGM / 12V-7.2Ah / terminal T2-6.3 mm / L151 W65 H95 mm
UPS-IPS RACK19″3U 2000VA/1600W/230V 1ph/1ph, internal 3x12V/9Ah AGM pure sine wave, line-interactive
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!