12SEM-135 Q-BATTERIES_Semi-Traction battery 12V C20-135Ah; CCA 800A (EN) L349 W175 H290 A-terminal
Datasheet – 12SEM-135
Akumulatora divējāda lietojuma
Аккумулятор двойного назначения
Dual purpose battery
Application:
■ battery electric vehicles
■ marine / RV
■ caravanning
■ floor cleaning
■ wheelchair
■ solar systems and more
Features:
■ vented, low maintenance battery
■ easy acid regulation
■ high discharge capacity
■ 300 – 350 cycles (75% DOD)
SIA ,,HUB ENERGY,, – oficiālais bateriju izplatītājs ,,Q-Batteries,, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
SIA ,,HUB ENERGY,, – официальный дистрибьютор батарей ,, Q-Batteries,, в Латвии, Литве и Эстонии.
Ja prece nav noliktavā
Šīs preces ir pieejamas pēc pasūtījuma!
Piegādes laiks 5-7 darba dienas.
Если товара нет на складе
Эти товары доступны под заказ!
Время поставки 5-7 рабочих дней
Saistītie produkti
12LC-150 12V 160Ah/C20 (term. F12 (M8) – Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L483 W170 H240
12 GEL-105 Q-Batteries_GEL Technologies battery 12V / C5-105Ah; C20-125Ah (345*170*285) A-Terminal
12LC-134 12V 143Ah/C20 (term. F12 M8) – Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L340 W173 H280
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!