12AGM-105 Q-BATTERIES 12V C20-145Ah C5-122Ah AGM Traction L340 W172 H286
Datasheet – Datasheet_12AGM-105
Ja prece nav noliktavā
Šīs preces ir pieejamas pēc pasūtījuma!
Piegādes laiks 5-7 darba dienas.
Если товара нет на складе
Эти товары доступны под заказ!
Время поставки 5-7 рабочих дней
SIA ,,HUB ENERGY,, – oficiālais bateriju izplatītājs ,,Q-Batteries,, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
SIA ,,HUB ENERGY,, – официальный дистрибьютор батарей ,, Q-Batteries,, в Латвии, Литве и Эстонии.
SKU:
12AGM-105
Kategorija:AGM 12V batteries, AGM TEHNOLOĢIJAS AKUMULATORI, Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD), AKUMULATORI GOLFKĀRIEM, KEMPINGAM UN ELEKTROTRANSPORTAM, Akumulatori jahtām un laivām, Akumulatori laivu elektromotoriem un eholotei, AKUMULATORI ŠĶĒRVEIDA PACĒLĀJIEM, CELTNIECĪBAS UN NOLIKTAVAS APRĪKOJUMAM, AKUMULATORI TĪRĪŠANAS TEHNIKAI, AKUMULATORI ŪDENS TRANSPORTU, ZAĻĀ ENERĢIJA
Dalīties
Saistītie produkti
GF 06 180 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 6V / C5-180Ah; C20-200Ah (246*192*275) A-Terminal
12 GEL-105 Q-Batteries_GEL Technologies battery 12V / C5-105Ah; C20-125Ah (345*170*285) A-Terminal
GF 12 052 YO Sonnenschein GF-Y_GEL battery 12V / C5-52Ah; C20-60Ah (261*170*178) F-M6 Terminal
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!