SBL 40-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-42.2/C20 / terminal FO-11 M6 (10-12 g.) L197 W165 H169
Garantijas atbalsts 24 mēneši un garantijas pagarināšanas iespēja!
Гарантийная поддержка 24 месяца и возможность расширения гарантии!
SIA ,,HUB ENERGY,, – официальный дистрибьютор батарей ,,SSB battery GmbH,, в Латвии, Литве и Эстонии
Saistītie produkti
SBL 28-12i(sh)_SSB akumulators / AGM / 12V-28Ah/C20 / terminal FO-13 M5 (10-12 g.) L165 W126 H175
MW 75-12h MWPower battery / AGM / 12V-75Ah / terminal M6 / L260 W170 H205 mm
MW 150-12B MWPower battery / AGM / 12V-150Ah / terminal M8 / L483 W170 H240 mm / Long life
SB 12-6_SSB akumulators / AGM / 6V-12Ah/C20 / terminal T1-4.8 mm / L151 W50 H100
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!