EXIDE-EP1200 DUAL AGM MARINE&LEISURE 12V-140Ah / EN 700A / L513 / W189 / H223 Akumulators
SKU:
EXIDE-EP1200 12V-140Ah
Kategorija:AGM 12V batteries, AGM TEHNOLOĢIJAS AKUMULATORI, Akumulatori jahtām un laivām, AKUMULATORI STARTERA, Akumulatori startera kravas automašīnām, AKUMULATORI ŪDENS TRANSPORTU
Dalīties
Saistītie produkti
12LCP-12 12V 13Ah/C20 (term. F2) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L151 W98 H101
GF 12 076 H Sonnenschein M_GEL battery 12V / C5-76Ah; C20-86Ah (330*171*236) A-Terminal 1000 cycles
GF 12 063 YO Sonnenschein GF-Y_GEL battery 12V / C5-63Ah; C20-70Ah (261*171*210) F-M6 Terminal
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!