A512/65A Sonnenschein A500 NGA5120065HS0CA
– A512_65A
SKU:
A512/65A
Kategorija:12V GEL batteries, AKUMULATORI GEL TEHNOLOĢIJAS, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām, GNB Sonnenschein A500 Series
Dalīties
Saistītie produkti
UPS-IPS RACK19″3U 2000VA/1600W/230V 1ph/1ph, internal 3x12V/9Ah AGM pure sine wave, line-interactive
MW 26-12 MWPower battery / AGM / 12V-26Ah / terminal M5 / L166 W175 H125 mm
MW 7.2-6 MWPower battery / AGM / 6V-7,2Ah / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94 mm
SBL 28-12i(sh)_SSB akumulators / AGM / 12V-28Ah/C20 / terminal FO-13 M5 (10-12 g.) L165 W126 H175
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!