A512/115A Sonnenschein A500 NGA5120115HS0CA
SKU:
A512/115A
Kategorija:12V GEL batteries, AKUMULATORI GEL TEHNOLOĢIJAS, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām, GNB Sonnenschein A500 Series
Dalīties
Saistītie produkti
SBL 134-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-141.6Ah/C20 / terminal FO-12 (10-12 g.) L340 W173 H288
SB 7-6_SSB akumulators / AGM / 6V-7Ah/C20 / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94
MW 7.2-12L MWPower battery / AGM / 12V-7.2Ah / terminal T2-6.3 mm / L151 W65 H95 mm
SBL 160-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-160Ah/C20 / terminal FO-8 (10-12 g.) L483 W170 H241
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!