Victron MPPT 100/50 SmartSolar saules uzlādes kontrolieris 12/24V-50A / SCC110050210
Victron MPPT 100/50 SmartSolar saules uzlādes kontrolieris 12/24V-50A
– Datasheet-SmartSolar-charge-controller-MPPT-100-30-&-100-50-EN
Properties:
700 W maximum PV power at 12V, 1400 W at 24V integrated polarisation protection programmable charging algorithms
98 % efficiency
Voltage: 12/24
Charging Range: 35
Weight: 1.53
Dimensions (L x W x H): 186 x 70 x 130
SKU:
Victron MPPT 100/50 SCC110050210
Kategorija:Saules invertori, lādētāji un kontrolieri, ZAĻĀ ENERĢIJA
Dalīties
Saistītie produkti
Akumulator Trojan T125 Deep cycle Flooded/Wet Lead-Acid battery 6V C5-195Ah; C20-240Ah (L262 W181 H283)
GF 06 180 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 6V / C5-180Ah; C20-200Ah (246*192*275) A-Terminal
GF 12 076 H Sonnenschein M_GEL battery 12V / C5-76Ah; C20-86Ah (330*171*236) A-Terminal 1000 cycles
Saules baterija panelis MWG-150 150W-12V, L1485 W668 H35, IP65 / Polycrystalline Solar Panel
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!