SBL 55-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-58.8/C20 / terminal FO11 M6 (10-12 g.) L229 W138 H213
Vairumtirgotājiem īpašas cenas!
Оптовикам специальные цены!
Wholesalers special prices!
Garantijas atbalsts 24 mēneši un garantijas pagarināšanas iespēja!
Гарантийная поддержка 24 месяца и возможность расширения гарантии!
SIA ,,HUB ENERGY,, – официальный дистрибьютор батарей ,,SSB battery GmbH,, в Латвии, Литве и Эстонии
Saistītie produkti
MW 7.2-6 MWPower battery / AGM / 6V-7,2Ah / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94 mm
MW 26-12 MWPower battery / AGM / 12V-26Ah / terminal M5 / L166 W175 H125 mm
MWL120-12h MWPower battery / AGM / 12V-120Ah / terminal M8 / L330 W175 H220 mm
SBL 120-12i(sh)_SSB akumulators / AGM / 12V-120Ah/C20 / terminal FO-12 M8 (10-12 g.) L330 W172 H222
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!