MWC100-12 MWPower battery / Pb-Carbon VRLA Deep Cycle / 12V-100Ah / M6 / L307 W168 H211 mm
Lead-Carbon DEEP CYCLE battery
Pieteikums / Применения / Applications
UPS sistēmas / Системы ИБП / UPS systems
Golfa ratiņi (mašinas) / Гольф кар / Golf carts
Pacelšanas platforma / Подъемная платформа / Aerial work platform
Jūras transports / Морской транспорт / Marine
Tīrīšanas mašīnas / Чистящие машины / Cleaning machines
Ratiņkrēsls / Инвалидная коляска / Wheelchair
Saules enerģija / Солнечная энергия / Solar energy
Vēja enerģija / Ветряная энергия / Wind energy
SKU:
LEAD-CARBON battery 12V-100Ah
Dalīties
Saistītie produkti
12 GEL-105 Q-Batteries_GEL Technologies battery 12V / C5-105Ah; C20-125Ah (345*170*285) A-Terminal
12 GEL-70 Q-Batteries_GEL Technologies battery 12V / C5-70Ah; C20-83Ah (308*175*225) A-Terminal
Akumulator Trojan T105 Deep cycle Flooded/Wet Lead-Acid battery 6V C5-185Ah; C20-225Ah (L262 W181 H283)
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!