A512/65G6 Sonnenschein A500 NGA5120065HS0BA
SKU:
A512/65G6
Kategorija:12V GEL batteries, AKUMULATORI GEL TEHNOLOĢIJAS, Akumulatori UPS un telekomunikāciju sistēmām, GNB Sonnenschein A500 Series
Dalīties
Saistītie produkti
MWP 100-12 MWPower battery / AGM / 12V-102Ah terminals M8 / L329 W 172 H222 mm / Long life
MW 12-12L MWPower battery / AGM / 12V-12Ah / terminal T2-6.3 mm / L151 W98 H94 mm
UPS-IPS RACK19″3U 2000VA/1600W/230V 1ph/1ph, internal 3x12V/9Ah AGM pure sine wave, line-interactive
MW 75-12h MWPower battery / AGM / 12V-75Ah / terminal M6 / L260 W170 H205 mm
PRODUKTI / PRECES
- 12V GEL batteries
- 2V GEL Batteries
- 6V GEL batteries
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- Akumulatori VdS sertificētas
- AKUMULATORI WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- AKUMULATORI WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!