12SEM-120 Q-BATTERIES_Semi-Traction battery 12V C20-120Ah; CCA 680A (EN) L347 W175 H234 A-terminal
Akumulatora divējāda lietojuma
Аккумулятор двойного назначения
Dual purpose battery
Application:
■ battery electric vehicles
■ marine / RV
■ caravanning
■ floor cleaning
■ wheelchair
■ solar systems and more
Features:
■ vented, low maintenance battery
■ easy acid regulation
■ high discharge capacity
■ 300 – 350 cycles (75% DOD)
SIA ,,HUB ENERGY,, — oficiālais bateriju izplatītājs ,,Q-Batteries,, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
SIA ,,HUB ENERGY,, — официальный дистрибьютор батарей ,, Q-Batteries,, в Латвии, Литве и Эстонии.
Ja prece nav noliktavā
Šīs preces ir pieejamas pēc pasūtījuma!
Piegādes laiks 5-7 darba dienas.
Если товара нет на складе
Эти товары доступны под заказ!
Время поставки 5-7 рабочих дней
Похожие товары
GF 12 094 Y Sonnenschein GF-Y_GEL battery 12V / C5-93.5Ah; C20-110Ah (286*269*230) A-Terminal
12LCP-9 12V 9Ah/C20 (term. F1) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L151 W65 H100
OPTIMA BLUE TOP BT DC-4.2 / 12V-55Ah AGM DEEP CYCLE CCA (EN) 765A L254 W174 H200 mm
Категории товаров
- ACCESSORIES–PIEDERUMI
- AGM АККУМУЛЯТОРЫ SpiralCell Tхнологии
- AGM ТЕХНОЛОГИИ АККУМУЛЯТОРЫ
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI GOLFKĀRIEM, KEMPINGAM UN ELEKTROTRANSPORTAM
- B.B. Battery AGM VRLA batteries
- BATTERIES FT - Front Terminal
- BOOSTERS
- GNB MARATHON AGM BATTERIES
- GNB Sonnenschein A400 Series
- GNB Sonnenschein A500 Series
- GNB Sonnenschein A600 Series
- GNB SPRINTER AGM BATTERIES
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!
- LiFePO₄ LITHIUM BATTERIES
- MW Power VRLA batteries
- POWER INVERTERS – AUTO
- SSB Battery GmbH VRLA batteries
- TROJAN Batteries
- UPS SYSTEMS AND HOME INVERTERS
- Аккумуляторы AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)