12.8V-200Ah Lithium battery MaxLi YS12-200-C LiFePO4 DEEP CYCLE (2560Wh) L523 W235 H222
Datasheet — 12.8V-200Ah-C_LiFePO4 battery_datasheet_EU
Īpašas cenas vairumtirgotājiem!
Pērkot akumulatoru un lādētāju, papildus atlaide!
Для оптовых покупателей специальные цены!
При покупки аккумулятора с зарядным устройством, дополнительная скидка!
For wholesale buyers the special price!
When buying a battery and charger, an extra discount!
PIETEIKUMI / ПРИМИНЕНИЕ / APPLICATIONS
- grīdas mašīnas, tīrīšana / поломоечные, подметальные машины / floor machines, cleaning
- jūras transport / водный транспорт / sea transport
- kemperi / кемперы / campers
- saules un vēja enerģija / солнечная и ветряная энергия / solar and wind energy
- elektromotori / электромоторы / electric motors
- elektriskais transports / электротранспорт / electric transport
- elektrotehnika noliktavai / электротехника для склада / electrical equipment for warehouse
Iespējamās akumulatora savienojuma iespējas:
Возможные варианты подключения батарей:
Possible batteries connections:
Parallel_Series_Series-Parallel
Akumulatoru var aprīkot ar Bluetooth
The battery can be equipped with Bluetooth
Аккумулятор может быть оснащен Bluetooth
Battery monitoring via Bluetooth:
Akumulatoru var aprīkot ar īpašu sildītāju lietošanai negatīvā temperatūrā.
The battery can be equipped with a special heater for use at negative temperatures.
Похожие товары
6 GEL-240 Q-Batteries_GEL Technologies battery 6V / C5-240Ah; C20-285Ah (311*181*360) A-Terminal
GF 12 050 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 12V / C5-50Ah; C20-55Ah (278*175*190) A-Terminal
GF 06 240 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 6V / C5-240Ah; C20-270Ah (311*183*358) A-Terminal
Категории товаров
- ACCESSORIES–PIEDERUMI
- AGM АККУМУЛЯТОРЫ SpiralCell Tхнологии
- AGM ТЕХНОЛОГИИ АККУМУЛЯТОРЫ
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI GOLFKĀRIEM, KEMPINGAM UN ELEKTROTRANSPORTAM
- B.B. Battery AGM VRLA batteries
- BATTERIES FT - Front Terminal
- BOOSTERS
- GNB MARATHON AGM BATTERIES
- GNB Sonnenschein A400 Series
- GNB Sonnenschein A500 Series
- GNB Sonnenschein A600 Series
- GNB SPRINTER AGM BATTERIES
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!
- LiFePO₄ LITHIUM BATTERIES
- MW Power VRLA batteries
- POWER INVERTERS – AUTO
- SSB Battery GmbH VRLA batteries
- TROJAN Batteries
- UPS SYSTEMS AND HOME INVERTERS
- Аккумуляторы AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)