12TTB-130; 12V 130Ah-C20; Q-BATTERIES_Tubular plate batteries L245 W173 H284 A-terminal
12TTB-130; 12V 130Ah-C20; Q-BATTERIES_Tubular plate batteries L245 W173 H284 A-terminal, 37.30 kg
Application:
■ floor cleaning
■ aerial work platform
■ driverless transport systems
■ pallet trucks
■ wheelchairs, scooter
■ marine / RV
■ solar systems and more
Features:
■ vented, low maintenance battery
■ excellent run time and cycle life
■ low self discharge, approx 5% per month
■ high reliability of operation
■ high discharge capacity
■ 1200 – 1500 cycles (75% DOD)
SIA ,,HUB ENERGY,, – oficiālais bateriju izplatītājs ,,Q-Batteries,, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
SIA ,,HUB ENERGY,, – официальный дистрибьютор батарей ,, Q-Batteries,, в Латвии, Литве и Эстонии.
Ja prece nav noliktavā
Šīs preces ir pieejamas pēc pasūtījuma!
Piegādes laiks 5-7 darba dienas.
Если товара нет на складе
Эти товары доступны под заказ!
Время поставки 5-7 рабочих дней.
Похожие товары
GF 06 180 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 6V / C5-180Ah; C20-200Ah (246*192*275) A-Terminal
Akumulator Trojan L16G-AC Deep cycle Flooded/Wet Lead-Acid battery 6V C5-320Ah; C20-390Ah (L313 W174 H417)
12LCP-15 12V 15Ah/C20 (term. F2) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L151 W98 H105
GF 12 076 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 12V / C5-76Ah; C20-86Ah (330*171*236) A-Terminal
Категории товаров
- ACCESSORIES–PIEDERUMI
- AGM АККУМУЛЯТОРЫ SpiralCell Tхнологии
- AGM ТЕХНОЛОГИИ АККУМУЛЯТОРЫ
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI GOLFKĀRIEM, KEMPINGAM UN ELEKTROTRANSPORTAM
- B.B. Battery AGM VRLA batteries
- BATTERIES FT - Front Terminal
- BOOSTERS
- GNB MARATHON AGM BATTERIES
- GNB Sonnenschein A400 Series
- GNB Sonnenschein A500 Series
- GNB Sonnenschein A600 Series
- GNB SPRINTER AGM BATTERIES
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!
- LiFePO₄ LITHIUM BATTERIES
- MW Power VRLA batteries
- POWER INVERTERS – AUTO
- SSB Battery GmbH VRLA batteries
- TROJAN Batteries
- UPS SYSTEMS AND HOME INVERTERS
- Аккумуляторы AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)