12.8V-200Ah LiFePO4 Lithium battery VISION LFP12-200BT HEAT (2560Wh) L522 W238 H223 (with Bluetooth & Heat)
12.8V-200Ah Lithium battery VISION LFP12-200BT HEAT LiFePO4 (2560Wh) L522 W238 H223 (with Bluetooth & Heat)
—
Volts/ampērs: 12,8 V – 200 Ah
Cikli: 2000 (>100% izlādējies)
Pola tips: M8 skrūve
Bluetooth: Jā
Litija tips: LifePO4
Maksimālais uzlādes spriegums: 14,6 V
Temps. uzglabāšana: 10 — 45 grādi
Temps. izlāde: -20 — 30 grādi
Seriālais savienojums: Jā
Paralēlais savienojums: Jā
Spriegums miera stāvoklī: 13,5 V
Вольт/Ампер: 12,8 В – 200 Ач
Циклы: 2000 (>100% разряжен)
Тип полюса: болт М8
Bluetooth: Да
Тип лития: LifePO4
Максимальное напряжение заряда: 14,6 В
Последовательное подключение: Да
Параллельное подключение: Да
Напряжение покоя: 13,5 В
Volt/Amp: 12.8 V – 200 Ah
Cycles: 2000 (>100% discharged)
Pole type: M8 bolt
Bluetooth: Yes
Lithium type: LifePO4
Maximum charge voltage: 14.6 V
Storage temperature: 10 — 45 degrees
Discharge temperature: -20 — 30 degrees
Series connection: Yes
Parallel connection: Yes
Quiet voltage: 13.5 V
Бренд
VISION
Похожие товары
GF 12 050 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 12V / C5-50Ah; C20-55Ah (278*175*190) A-Terminal
12LCP-9 12V 9Ah/C20 (term. F1) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L151 W65 H100
12LC-134 12V 143Ah/C20 (term. F12 M8) — Q-BATTERIES AGM (VRLA) Deep cycle battery L340 W173 H280
GF 12 076 V Sonnenschein GF-V_GEL battery 12V / C5-76Ah; C20-86Ah (330*171*236) A-Terminal
Категории товаров
- ACCESSORIES–PIEDERUMI
- AGM АККУМУЛЯТОРЫ SpiralCell Tхнологии
- AGM ТЕХНОЛОГИИ АККУМУЛЯТОРЫ
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORI GOLFKĀRIEM, KEMPINGAM UN ELEKTROTRANSPORTAM
- B.B. Battery AGM VRLA batteries
- BATTERIES FT - Front Terminal
- BOOSTERS
- GNB MARATHON AGM BATTERIES
- GNB Sonnenschein A400 Series
- GNB Sonnenschein A500 Series
- GNB Sonnenschein A600 Series
- GNB SPRINTER AGM BATTERIES
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!
- LiFePO₄ LITHIUM BATTERIES
- MW Power VRLA batteries
- POWER INVERTERS – AUTO
- SSB Battery GmbH VRLA batteries
- TROJAN Batteries
- UPS SYSTEMS AND HOME INVERTERS
- Аккумуляторы AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- АККУМУЛЯТОРЫ WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)