A512/55A Sonnenschein A500 NGA5120055HS0CA
– A512_55A
SKU:
A512/55A
Categories:12V GEL batteries, AKUMULATORS GEL TECHNOLOGIES, Batteries for UPS and telecom systems, GNB Sonnenschein A500 Series
Share
Related products
SBL 100-12i(sh)_SSB akumulators / AGM / 12V-105.8Ah/C20 / terminal FO-11 M6 (10-12 g.) L330 W172 H222
UPS-IPS RACK19″3U 2000VA/1600W/230V 1ph/1ph, internal 3x12V/9Ah AGM pure sine wave, line-interactive
SB 7-6_SSB akumulators / AGM / 6V-7Ah/C20 / terminal T1-4.8 mm / L151 W34 H94
SBL 55-12i_SSB akumulators / AGM / 12V-58.8/C20 / terminal FO11 M6 (10-12 g.) L229 W138 H213
PRODUCT CATEGORY
- ACCESSORIES–PIEDERUMI
- AGM BATTERIES SpiralCell Technology
- AGM TECHNOLOGY BATTERIES
- AKCIJAS PRECES ! SALE !
- Akumulatori AGM TRACTION 1200 cycles (50% DOD)
- AKUMULATORS GEL TECHNOLOGIES
- ALL TYPES OF PRIMARY BATTERIES AND RECHARGEABLE BATTERIES
- B.B. Battery AGM VRLA batteries
- Batteries AGM DEEP CYCLE 450 – 500 cycles (75% DOD)
- BATTERIES AND CHARGERS FOR FORKLIFTS
- BATTERIES FOR CLEANING EQUIPMENT
- BATTERIES FOR GOLF CARTS, CAMPING AND ELECTRIC TRANSPORT
- BATTERIES FOR SCISSOR PLATFORMS, CONSTRUCTION AND WAREHOUSE MACHINERY
- Batteries for UPS and telecom systems
- BATTERIES FOR WATER TRANSPORT
- BATTERIES FT - Front Terminal
- BATTERIES WET, FLOODED DEEP CYCLE 1200 cycles (50% DOD)
- BATTERIES WET, FLOODED SEMI-TRACTION 300 - 350 cycles (75% DOD)
- BATTERIES WET, FLOODED TRACTION 1200-1500 cycles (75% DOD)
- Battery and accumulator testing
- Battery Testers
- BOOSTERS
- Chargers for Lead-Acid and LiFePO4 Batteries
- Chargers for Ni-Cd, Ni-Mh, Lithium batteries
- CHARGING STATIONS FOR ELECTRIC VEHICLES
- Cylindrical Lithium Batteries
- GNB MARATHON AGM BATTERIES
- GNB Sonnenschein A400 Series
- GNB Sonnenschein A500 Series
- GNB Sonnenschein A600 Series
- GNB SPRINTER AGM BATTERIES
- goods without category
- GREEN ENERGY
- LEAD CARBON BATTERIES 1300 cycles (70% DOD) - NEW!